top of page

SEZNAMTE SE S NÁMI

Tým: Meet the Team
N_Andy_Sovova%25C3%258C%25C2%2581_edited_edited.jpg

NINA FORMÁNEK JAGANJACOVÁ

Zakladatelka

Nina absolvovala v roce 2014 London School of Economics and Political Science. Během studií pracovala na pracovišti HIV v UNICEF v Kazachstánu, na Stálé misi ČR v OSN v NYC a po ukončení studia pak pracovala pro Evropskou komisi v oddělení ukazatelů zdraví DG Santé.
Nina pomocí Sifty usiluje o pozitivní dopad na společnost, a to tím, že kombinuje to, co považuje za nejdůležitější: zdraví a vzdělání.

image0 (1).jpeg

MARIE TORMOVÁ

Social media & články

Mája je v současnosti studentkou všeobecného lékařství na Masarykově univerzitě v Brně. Velice ji baví dozvídat se nové informace o fungování lidského těla a následně je předávat svému okolí.
Svůj volný čas tráví studiem, čtením a sportem - kruhovými tréninky, během a jógou. Zároveň se snaží bojovat proti dezinformacím o zdraví a lidském těle.

Business-5 (1).jpg

MICHAELA MRÁZKOVÁ

Editorka

Michaela je studentkou bakalářského programu v oboru Umělá inteligence na univerzitě v Groningenu, a v budoucnu by se ráda zaměřila na propojení umělé inteligence a medicíny. Je absolventem školy Open Gate a stipendistkou nadace Bakala Foundation. Michaela je jedním ze zakladatelů projektu Open Science, vědeckého časopisu vedeného studenty středních škol. V Sifty je naší redaktorkou.

bottom of page