top of page
KREST_83.jpg

O nás

Jsme organizace zabývající se vzděláváním v oblasti zdraví a zdravotnictví. Naším cílem je zlepšit zdravotní informovanost natolik, abychom měli všichni takový zdravotní základ, aby se nestalo, že jsme něco zanedbali z pouhé neznalosti. Včasná reakce může totiž zachraňovat životy. Stejně tak jako rozhodování se na základě správných informací.

 

Věříme, že existuje "zdravotní základ", který by měl znát každý. Prakticky, přehledně, srozumitelně a z ověřených zdrojů. Pracujeme s odborníky, bez jejichž pomoci bychom se neobešli. Pro každé téma máme jiné spřízněné lékaře a zdravotníky. 

Jmenovitě děkujeme: MUDr. Dubravka Jaganjacová (interna & geriatrie), Ph.D., MUDr. Edo Jaganjac (chirurgie & ortopedie), MUDr. Kateřina Kopečková, PhD. (onkologie), MUDr. Kristýna Lexová, (onkologie) MUDr. Eva Formánková (neurologie), Pavla Doláková (psychoterapie) a dalším, kteří se s námi vždy spojí vždy pro dané téma.

Náš tým

Jsme tým sestavený ze socioložky zaměřené na zdravotnictví, která chce změnit svět, medičky zapálené do vzdělávání, pacientky zapálené pro osvětu a ilustrátorky, která pomáhá tam, kde je jí třeba.

"Věříme, že existuje zdravotní základ, který by měl mít opravdu každý."

Pusťte si videa toho, co děláme:

bottom of page